Įvertinkite

Naujienos

Dėl sąskaitų elektroniniu paštu gavimo

2013 03 12

Nuo 2013 m. vasario mėnesio mokėjimai už šildymą bei karštą vandenį skaičiuojami nauja programa, todėl pasikeitė pateikiamos sąskaitos gyventojams forma.

Gyventojams mokama įmokos suma, karšto vandens skaitiklių deklaravimas, informacija apie gyventojų skaičiaus pasikeitimą pildomi apatinėje sąskaitos dalyje „Mokėjimo nurodymas pervesti įmoką" ir „Mokėjimo patvirtinimas".

Esant neaiškumams ar pastebėjus netikslumus sąskaitoje prašome skambinti telefonu (8 389) 63646 ir atsiprašome už galimus nesklandumus. 

Šilumos realizacijos tarnyba


ŠILUMOS IR KARŠTO VANDENS VARTOTOJŲ ŽINIAI

2020 06 02

Ruošiantis 2020/2021 m. šildymo sezonui UAB „Utenos šilumos tinklai“ nuo 2020 m. birželio 30 d. 9°° val. iki liepos 4 d. atliks šilumos tinklų hidraulinių bandymų ir remonto darbus. Visiems šilumos vartotojams, kuriems šiluma tiekiama termofikaciniu vandeniu, bus sustabdytas šilumos tiekimas. Gyventojams nebus tiekiamas karštas vanduo. Hidraulinio bandymo metu rekomenduojame gyventojams užsukti buto įvadinį karšto vandens ventilį arba neatsukti karšto vandens čiaupų, kad už šaltą vandenį nereikėtų mokėti kaip už karštą.

Bandymo metu nustačius, kad reikalingas tinklų remontas, šilumos tiekimas bus atjungiamas tik remontuojamo ruožo vartotojams. Apie numatomą šilumos tinklų remontą atskiruose miesto kvartaluose, gyventojai bus informuojami skelbimais namų laiptinėse.
Primename, kad asmenys, atsakingi už pastatų šilumos ūkį nuo 2020 m. birželio 30 d. 9°° val. iki liepos 4 d. patikrintų ir užtikrintų patikimą pastatų atjungimą nuo šilumos tinklų.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus.
 
UAB „Utenos šilumos tinklai“ informacija

Žiūrėti tinklų žemėlapį

Įvertinkite mūsų paslaugas