Įvertinkite

Naujienos

UAB „Utenos šilumos tinklai“ vadovai lankėsi Viessmann būstinėje, Vokietijoje

2020 01 20

Šių metų sausio 15-16 dienomis UAB „Utenos šilumos tinklai“ direktorius Darius Šinkūnas, technikos direktorius Genius Jurgelėnas ir techninio skyriaus inžinierius Aurimas Bružas su kolegomis iš kitų bendrovių lankėsi Vokietijos inžinerijos milžino Viessmann būstinėje Alendorfe, Vokietijoje. Utenos šilumininkai žvalgėsi ieškodami geriausio sprendimo diegiant naujoves UAB „Utenos šilumos tinklai“ ir įsisavinant atsinaujinančius energijos šaltinius bei perimant Vokietijos kolegų patirtį ir inovacijas šioje srityje.


ŠILUMOS IR KARŠTO VANDENS VARTOTOJŲ ŽINIAI

2020 06 02

Ruošiantis 2020/2021 m. šildymo sezonui UAB „Utenos šilumos tinklai“ nuo 2020 m. birželio 30 d. 9°° val. iki liepos 4 d. atliks šilumos tinklų hidraulinių bandymų ir remonto darbus. Visiems šilumos vartotojams, kuriems šiluma tiekiama termofikaciniu vandeniu, bus sustabdytas šilumos tiekimas. Gyventojams nebus tiekiamas karštas vanduo. Hidraulinio bandymo metu rekomenduojame gyventojams užsukti buto įvadinį karšto vandens ventilį arba neatsukti karšto vandens čiaupų, kad už šaltą vandenį nereikėtų mokėti kaip už karštą.

Bandymo metu nustačius, kad reikalingas tinklų remontas, šilumos tiekimas bus atjungiamas tik remontuojamo ruožo vartotojams. Apie numatomą šilumos tinklų remontą atskiruose miesto kvartaluose, gyventojai bus informuojami skelbimais namų laiptinėse.
Primename, kad asmenys, atsakingi už pastatų šilumos ūkį nuo 2020 m. birželio 30 d. 9°° val. iki liepos 4 d. patikrintų ir užtikrintų patikimą pastatų atjungimą nuo šilumos tinklų.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus.
 
UAB „Utenos šilumos tinklai“ informacija

Žiūrėti tinklų žemėlapį

Įvertinkite mūsų paslaugas