Įvertinkite

Naujienos

Sukčiai prisistato UAB „Utenos šilumos tinklai“ kontrolieriais

2019 02 11

UAB „Utenos šilumos tinklai“ prašo gyventojų būti apdairiems ir įsitikinti, ar atvykę tikrinti karšto vandens skaitiklių asmenys nėra sukčiai.

Pastarosiomis dienomis UAB „Utenos šilumos tinklai“ Klientų aptarnavimo darbuotojai sulaukė keleto vartotojų skambučių su pranešimais apie sukčius. Šie, apsimetę bendrovės darbuotojais, nutaikę progą, juos apgavo.

Primename, kad karšto vandens skaitiklius tikrinančių UAB „Utenos šilumos tinklai“ darbuotojų reikėtų paprašyti parodyti darbo pažymėjimus.

UAB „Utenos šilumos tinklai“ darbuotojai už skaitiklio patikrinimą apsilankymo metu niekuomet neprašo atsiskaityti nei grynais, nei bankiniu pavedimu, ar mokėjimo kortele. Bendrovės darbuotojai taip pat neprašo gyventojų papildomai pateikti asmens dokumentų ar mokėjimo sąskaitų. Rekomenduojame nepažįstamo asmens kambaryje nepalikti vieno.

Informuojame, kad UAB „Utenos šilumos tinklai“ pareiga – patikrinti vartotojų  butuose įrengtus karšto vandens skaitiklius, todėl prašome mūsų darbuotojams suteikti galimybę tai padaryti. Tačiau išlikite budrūs!
Žiūrėti tinklų žemėlapį

Įvertinkite mūsų paslaugas