Įvertinkite

Naujienos

Sukčiai prisistato UAB „Utenos šilumos tinklai“ kontrolieriais

2019 02 11

UAB „Utenos šilumos tinklai“ prašo gyventojų būti apdairiems ir įsitikinti, ar atvykę tikrinti karšto vandens skaitiklių asmenys nėra sukčiai.

Pastarosiomis dienomis UAB „Utenos šilumos tinklai“ Klientų aptarnavimo darbuotojai sulaukė keleto vartotojų skambučių su pranešimais apie sukčius. Šie, apsimetę bendrovės darbuotojais, nutaikę progą, juos apgavo.

Primename, kad karšto vandens skaitiklius tikrinančių UAB „Utenos šilumos tinklai“ darbuotojų reikėtų paprašyti parodyti darbo pažymėjimus.

UAB „Utenos šilumos tinklai“ darbuotojai už skaitiklio patikrinimą apsilankymo metu niekuomet neprašo atsiskaityti nei grynais, nei bankiniu pavedimu, ar mokėjimo kortele. Bendrovės darbuotojai taip pat neprašo gyventojų papildomai pateikti asmens dokumentų ar mokėjimo sąskaitų. Rekomenduojame nepažįstamo asmens kambaryje nepalikti vieno.

Informuojame, kad UAB „Utenos šilumos tinklai“ pareiga – patikrinti vartotojų  butuose įrengtus karšto vandens skaitiklius, todėl prašome mūsų darbuotojams suteikti galimybę tai padaryti. Tačiau išlikite budrūs!

ŠILUMOS IR KARŠTO VANDENS VARTOTOJŲ ŽINIAI

2020 06 02

Ruošiantis 2020/2021 m. šildymo sezonui UAB „Utenos šilumos tinklai“ nuo 2020 m. birželio 30 d. 9°° val. iki liepos 4 d. atliks šilumos tinklų hidraulinių bandymų ir remonto darbus. Visiems šilumos vartotojams, kuriems šiluma tiekiama termofikaciniu vandeniu, bus sustabdytas šilumos tiekimas. Gyventojams nebus tiekiamas karštas vanduo. Hidraulinio bandymo metu rekomenduojame gyventojams užsukti buto įvadinį karšto vandens ventilį arba neatsukti karšto vandens čiaupų, kad už šaltą vandenį nereikėtų mokėti kaip už karštą.

Bandymo metu nustačius, kad reikalingas tinklų remontas, šilumos tiekimas bus atjungiamas tik remontuojamo ruožo vartotojams. Apie numatomą šilumos tinklų remontą atskiruose miesto kvartaluose, gyventojai bus informuojami skelbimais namų laiptinėse.
Primename, kad asmenys, atsakingi už pastatų šilumos ūkį nuo 2020 m. birželio 30 d. 9°° val. iki liepos 4 d. patikrintų ir užtikrintų patikimą pastatų atjungimą nuo šilumos tinklų.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus.
 
UAB „Utenos šilumos tinklai“ informacija

Žiūrėti tinklų žemėlapį

Įvertinkite mūsų paslaugas