Įvertinkite

Naujienos

Utenoje hidrauliniai bandymai atlikti sėkmingai!

2021 06 30

Ruošiantis 2021/2022 m. šildymo sezonui UAB „Utenos šilumos tinklai“ nuo 2021 m. birželio 29 d. 9°° val. atliko šilumos tinklų hidraulinių bandymų ir remonto darbus. Visiems šilumos vartotojams, kuriems šiluma tiekiama termofikaciniu vandeniu, buvo sustabdytas šilumos tiekimas. Gyventojams nebuvo tiekiamas karštas vanduo. Hidraulinio bandymo metu buvo patikrinta šilumos tiekimo trasos ir sėkmingai pasiruošta 2021-2022 karšto vandens ir šilumos tiekimui vartotojams.
Džiaugiamės operatyviai ir profesionaliai atliktais mūsų komandos darbais ir maksimaliai sumažintais nepatogumais tiekiant gyventojams karštą vandenį.

UAB „Utenos šilumos tinklai“ informacija

ŠILUMOS IR KARŠTO VANDENS VARTOTOJŲ ŽINIAI

2020 06 02

Ruošiantis 2020/2021 m. šildymo sezonui UAB „Utenos šilumos tinklai“ nuo 2020 m. birželio 30 d. 9°° val. iki liepos 4 d. atliks šilumos tinklų hidraulinių bandymų ir remonto darbus. Visiems šilumos vartotojams, kuriems šiluma tiekiama termofikaciniu vandeniu, bus sustabdytas šilumos tiekimas. Gyventojams nebus tiekiamas karštas vanduo. Hidraulinio bandymo metu rekomenduojame gyventojams užsukti buto įvadinį karšto vandens ventilį arba neatsukti karšto vandens čiaupų, kad už šaltą vandenį nereikėtų mokėti kaip už karštą.

Bandymo metu nustačius, kad reikalingas tinklų remontas, šilumos tiekimas bus atjungiamas tik remontuojamo ruožo vartotojams. Apie numatomą šilumos tinklų remontą atskiruose miesto kvartaluose, gyventojai bus informuojami skelbimais namų laiptinėse.
Primename, kad asmenys, atsakingi už pastatų šilumos ūkį nuo 2020 m. birželio 30 d. 9°° val. iki liepos 4 d. patikrintų ir užtikrintų patikimą pastatų atjungimą nuo šilumos tinklų.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus.
 
UAB „Utenos šilumos tinklai“ informacija

Žiūrėti tinklų žemėlapį

Įvertinkite mūsų paslaugas