Įvertinkite

Naujienos

Darbo pasiūlymas: ieškome katilinės įrengimų operatoriaus, operatoriaus-elektromonterio

2020 07 21

Katilinės įrengimų operatorius, operatorius-elektromonteris

 Darbo pobūdis:

  • Valdyti, aptarnauti ir prižiūrėti katilinės įrenginius bei technologines sistemas, užtikrinant saugų ir atitinkantį nustatytiems reikalavimams įrenginių darbą;
  • Identifikuoti ir šalinti katilinės įrenginių defektus;
  • Atlikti įvairius automatikos įrenginių priežiūros, tikrinimo, profilaktikos, remonto, derinimo ir kitus darbus;
  • Operatyviai šalinti gedimus energetikos įrenginiuose, atlikti katilinės vadovaujančiojo ar operatyvinio personalo jam pavestus elektros įrenginių, perjungimus;
  • Pildyti operatyvinius dokumentus;
  • Vadovautis instrukcijomis, darbo tvarkomis ir vadovaujančio personalo nurodymais;
  • Darbas pamainomis.

Reikalavimai:

  • Energetikos srities išsilavinimas;
  • Ne mažesnis kaip 1 metų darbo stažas energetikos srityje (privalumas);
  • Apsaugos nuo elektros VK kategorija (privalumas);
  • Kvalifikacinis pažymėjimas, suteikiantis leidimą aptarnauti vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilus (privalumas);
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Mes siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Kartu su darbo patirtimi augantį atlygį;
  • Geras darbo sąlygas bei visas socialines garantijas.

Mėnesinis atlygis (bruto) – nuo 782 Eur. Prie darbo užmokesčio mokama kintama atlyginimo dalis ir kiti priedai.

Jei susidomėjote ir atitinkate keliamus reikalavimus, prašome siųsti gyvenimo aprašymą (CV) el. paštu siluma@ust.lt

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

 Informuojame, kad bendrovė visus jūsų asmens duomenis, pateiktus kandidatuojant į šią poziciją, tvarkys įdarbinimo tikslais.

ŠILUMOS IR KARŠTO VANDENS VARTOTOJŲ ŽINIAI

2020 06 02

Ruošiantis 2020/2021 m. šildymo sezonui UAB „Utenos šilumos tinklai“ nuo 2020 m. birželio 30 d. 9°° val. iki liepos 4 d. atliks šilumos tinklų hidraulinių bandymų ir remonto darbus. Visiems šilumos vartotojams, kuriems šiluma tiekiama termofikaciniu vandeniu, bus sustabdytas šilumos tiekimas. Gyventojams nebus tiekiamas karštas vanduo. Hidraulinio bandymo metu rekomenduojame gyventojams užsukti buto įvadinį karšto vandens ventilį arba neatsukti karšto vandens čiaupų, kad už šaltą vandenį nereikėtų mokėti kaip už karštą.

Bandymo metu nustačius, kad reikalingas tinklų remontas, šilumos tiekimas bus atjungiamas tik remontuojamo ruožo vartotojams. Apie numatomą šilumos tinklų remontą atskiruose miesto kvartaluose, gyventojai bus informuojami skelbimais namų laiptinėse.
Primename, kad asmenys, atsakingi už pastatų šilumos ūkį nuo 2020 m. birželio 30 d. 9°° val. iki liepos 4 d. patikrintų ir užtikrintų patikimą pastatų atjungimą nuo šilumos tinklų.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

UAB „Utenos šilumos tinklai“ informacija

Žiūrėti tinklų žemėlapį

Įvertinkite mūsų paslaugas