Įvertinkite

Naujienos

Ieškokime sprendimų kartu!

2020 03 25

Kai žmonių gyvenimo aplinka, darbas, socialiniai įpročiai ir dienotvarkė apsiverčia aukštyn kojom karantino metu, mes stengiamės išlikti stabilūs, tiekiantys aukščiausios kokybės paslaugą savo vartotojams. Tai mums ne iššūkis, tai mums bendravimo ir paslaugų tiekimo norma.

UAB „Utenos šilumos tinklai“ savo srityje yra lyderiai. Stengiamės visada būti ir socialiai atsakingi. Susidūrusiems su finansiniais sunkumais klientams, prašome individualiai susisiekti su bendrove, dėl komunalinių mokesčių mokėjimo atidėjimo. Siekdama palengvinti finansinius sunkumus, bendrovė įvertins klientų situacijas individualiai, tai yra bus prašoma pateikti duomenis apie finansinius sunkumus. Tiems, kurie dėl karantino įvedimo neteks darbo, kuriems gerokai sumažės pajamos dėl priverstinių nemokamų atostogų, prastovų, kurie negalės užsiimti individualia veikla ir dėl to negaus pajamų, bus suteikta galimybė už šilumą ir karštą vandenį  atsiskaityti per ilgesnį laikotarpį nei įprastai. Ieškokime sprendimų kartu!

UAB „Utenos šilumos tinklai“ Tel. (8 389) 63645, el. paštas: realiz@ust.lt arba siluma@ust.lt, savitarną rasite www.ust.lt

Žinome, jog ši pandemija vis vien baigsis. Taip kaip pasirodysime dabar, mūsų klientai mus atsimins ilgą laiką. UAB „Utenos šilumos tinklai“ komanda yra pasiryžusi jūsų nenuvilti.


ŠILUMOS IR KARŠTO VANDENS VARTOTOJŲ ŽINIAI

2020 06 02

Ruošiantis 2020/2021 m. šildymo sezonui UAB „Utenos šilumos tinklai“ nuo 2020 m. birželio 30 d. 9°° val. iki liepos 4 d. atliks šilumos tinklų hidraulinių bandymų ir remonto darbus. Visiems šilumos vartotojams, kuriems šiluma tiekiama termofikaciniu vandeniu, bus sustabdytas šilumos tiekimas. Gyventojams nebus tiekiamas karštas vanduo. Hidraulinio bandymo metu rekomenduojame gyventojams užsukti buto įvadinį karšto vandens ventilį arba neatsukti karšto vandens čiaupų, kad už šaltą vandenį nereikėtų mokėti kaip už karštą.

Bandymo metu nustačius, kad reikalingas tinklų remontas, šilumos tiekimas bus atjungiamas tik remontuojamo ruožo vartotojams. Apie numatomą šilumos tinklų remontą atskiruose miesto kvartaluose, gyventojai bus informuojami skelbimais namų laiptinėse.
Primename, kad asmenys, atsakingi už pastatų šilumos ūkį nuo 2020 m. birželio 30 d. 9°° val. iki liepos 4 d. patikrintų ir užtikrintų patikimą pastatų atjungimą nuo šilumos tinklų.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus.
 
UAB „Utenos šilumos tinklai“ informacija

Žiūrėti tinklų žemėlapį

Įvertinkite mūsų paslaugas