Įvertinkite

Naujienos

Ieškokime sprendimų kartu!

2020 03 25

Kai žmonių gyvenimo aplinka, darbas, socialiniai įpročiai ir dienotvarkė apsiverčia aukštyn kojom karantino metu, mes stengiamės išlikti stabilūs, tiekiantys aukščiausios kokybės paslaugą savo vartotojams. Tai mums ne iššūkis, tai mums bendravimo ir paslaugų tiekimo norma.

UAB „Utenos šilumos tinklai“ savo srityje yra lyderiai. Stengiamės visada būti ir socialiai atsakingi. Susidūrusiems su finansiniais sunkumais klientams, prašome individualiai susisiekti su bendrove, dėl komunalinių mokesčių mokėjimo atidėjimo. Siekdama palengvinti finansinius sunkumus, bendrovė įvertins klientų situacijas individualiai, tai yra bus prašoma pateikti duomenis apie finansinius sunkumus. Tiems, kurie dėl karantino įvedimo neteks darbo, kuriems gerokai sumažės pajamos dėl priverstinių nemokamų atostogų, prastovų, kurie negalės užsiimti individualia veikla ir dėl to negaus pajamų, bus suteikta galimybė už šilumą ir karštą vandenį  atsiskaityti per ilgesnį laikotarpį nei įprastai. Ieškokime sprendimų kartu!

UAB „Utenos šilumos tinklai“ Tel. (8 389) 63645, el. paštas: realiz@ust.lt arba siluma@ust.lt, savitarną rasite www.ust.lt

Žinome, jog ši pandemija vis vien baigsis. Taip kaip pasirodysime dabar, mūsų klientai mus atsimins ilgą laiką. UAB „Utenos šilumos tinklai“ komanda yra pasiryžusi jūsų nenuvilti.

Žiūrėti tinklų žemėlapį

Įvertinkite mūsų paslaugas