UAB „Utenos šilumos tinklai”

 

Pradžia

 

Struktūra ir kontaktai

 

Veikla

 

Aktualūs klausimai

 

Nuorodos

 
Pradžia > Struktūra ir kontaktai

 

UAB „Utenos šilumos tinklai"

 

Pramonės g. 11, LT-28216 Utena

Tel. (8 389) 6 36 41

Faks. (8 389) 6 36 40

El. paštas: siluma@ust.lt

Bendrovės kodas 183843314

PVM kodas LT838433113

AB DnB bankas

Atsiskaitomoji sąskaita:

LT 594010041700060120

 

Struktūra ir kontaktai

 

Bendrovės valdymo struktūra

 

Kontaktai

 

Klientų informavimo telefonu Nr. (8 389) 6 36 45teikiama informacija:

                      1 - gyventojų mokėjimų, sutarčių sudarymo, skaitiklių plombavimo registracijos klausimais;

                      2 – juridinių asmenų mokėjimų klausimais;

                      3 – skolų klausimais;            

                      4 – juridinių asmenų sutarčių sudarymo klausimais;

                      5 – techninių gedimų bei kitais klausimais.

 

Administracija, inžinerinis-techninis personalas

 

 

Eil. Nr.

Pareigybė,

Vardas, pavardė

Telefonas,

Elektroninis paštas

1

Direktorius

Gintaras Diržauskas

(8 389) 7 16 05

gintaras@ust.lt

2

Direktoriaus pavaduotojas

Genius Jurgelėnas

(8 389) 7 21 28

genius@ust.lt

3

Direktoriaus pavaduotojas komercijai

Vaidotas Jurkynas

(8 389) 6 36 47

vaidotas@ust.lt

4

Direktoriaus pavaduotoja finansams

Daiva Dalgedaitė

(8 389) 6 36 42

daiva.d@ust.lt

5

Vyriausioji buhalterė

Margarita Dapkuvienė

(8 389) 7 21 82

margarita@ust.lt

6

Sekretorė-personalo specialistė

Elvyra Vaitkevičienė

(8 389) 6 36 41

siluma@ust.lt

7

Inžinierius-programuotojas

Vygantas Karnickas

(8 389) 7 00 23

vygantas@ust.lt

8

Kompiuterinės įrangos technikas

Andrius Slapšinskas

(8 389) 7 00 32

andrius@uvb.lt

9

Statybos inžinierius

Vilius Slesoriūnas

(8 389) 7 00 39

nėra

10

Pirkimų specialistas

Dainius Vazgelevičius

(8 389) 6 36 49

dainius@ust.lt

11

Šilumos tinklų ir abonentų aptarnavimo ir remonto tarnybos viršininkas

Vidmantas Tranelis

(8 389) 6 36 48

vidmantas@ust.lt

12

Šilumos realizacijos tarnybos viršininkė

Nijolė Steckienė

(8 389) 7 12 50

nijole@ust.lt

13

Šilumos realizacijos tarnybos viršininko pavaduotojas

Ernestas Masla

(8 389) 6 36 45

ernestas@ust.lt

14

Apskaitininkė (butams)

Laura Slavinskaitė

(8 389) 6 36 45

realiz@ust.lt

15

Apskaitininkė (butams)

Alma Povilaikienė

(8 389) 6 36 45

alma@ust.lt

16

Apskaitininkė (įstaigoms, bendrijoms)

Aušra Lenkauskienė

(8 389) 6 36 45

ausra@ust.lt

17

Vartotojų skolų vadybininkė

Valerija Dičiūnaitė

(8 389) 6 36 45

valerija@ust.lt

18

Ekonomistė

Aušra Vitkūnienė

(8 389) 7 22 89

ausra.vitkuniene@ust.lt

19

Buhalterė-kasininkė

Dalia Kučinskienė

(8 389) 7 23 58

dalia.kucinskiene@ust.lt

20

Buhalterė

Alina Bikuvienė

(8 389) 7 23 42

alina@ust.lt

21

Katilinių viršininkas

Ramūnas Drazdauskas

(8 389) 6 36 44

ramunas@ust.lt

22

Ekologė-chemikė

Danutė Blažienė

(8 389) 7 15 05

(8 687) 7 94 52

danute@ust.lt

23

Remontų paruošimo inžinierius

Ramūnas Baskutis

(8 389) 7 24 39

ramunas.baskutis@ust.lt

24

Technikos strategijos skyriaus viršininkas

Laimantas Meidus

(8 389) 7 15 41

laimantas@ust.lt

25

Technikė

Laima Lupeikienė

(8 389) 7 1576

laima@ust.lt

26

Elektros ir automatikos tarnybos viršininkas

Gintautas Baranauskas

(8 389) 7 15 84

gintautas@ust.lt

27

Metrologas

Rimantas Leščius

(8 389) 7 16 05

rimas@ust.lt

28

Dispečeris (visą parą)

(8 389) 6 36 45

 

Adresas Pramonės g.11, LT-28216 Utena

Faksas (8 389) 63640

Elektroninis paštas: siluma@ust.lt